Понедельник, 12 Февраль 2018 13:52

У Тернополі затримали активіста ГО «Ідея нації»

Загрузка...

Проти ГО "Ідея Нації" в Тернополі прокуратура розпочала політичні репресії, – повідомила прес-служба цієї громадської організації.
31 січня 2018 року Олексій Станько, керівник осередку «Ідеї нації», разом з журналістами був на засіданні постійної депутатської комісії Тернопільської міськради.
Коли Станько разом з журналістами після засідання зайшов до кав’ярні, туди забігли 8 осіб у цивільному. Не представившись і нічого не зачитавши, невідомі в цивільному скрутили тернопільського активіста та повезли в невідомому напрямі.
Після того, як Наталя Станько (дружина активіста) написала заяву до Нацполіції, виявилося, що викрадачами активіста Станька були представники органів прокуратури. Понад 30 годин до Олексія не допускали адвокатів.
Далі співробітники прокуратури показали якісь змонтовані нарізки, де Олексій не фігурує. Натомість, колишній працівник нацполіції, котрого ніхто не знає у середовищі тернопільських право-радикальних діячів, вимагав дати йому 2500 $.
За повідомленням прес-служби ГО «ІДЕЯ НАЦІЇ» суд присудив Олексію Станьку 2 місяці СІЗО, натомість колишньому горе-поліціянтові надали можливість вийти під заставу.
Як повідомив Остап Стахів у себе на Фейсбук-сторінці, на даний час зі сторони правоохоронних органів триває залякування журналістів, які були у кав’ярні з Олексієм, а відео з кав’ярні дивним чином зникло.
Також прес-служба ГО «Ідея Нації» повідомила, що на пана Станька, його дружину Наталю і близьких чиниться тиск.
Раніше про корупційні дії співробітників прокуратури повідомляв сайт http://www.svitlo.net/zhizn/4542

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.