Понедельник, 09 Октябрь 2017 06:42

Нардеп Руслан Сольвар привітав громаду села Красноліси

Загрузка...

Нещодавно жителі села Красноліси Сквирського району Київської області яскраво відсвяткували День громади. Не зважаючи на доволі похмуру погоду у той день, святкування у селі пройшли у гарному настрої. Цього дня до села завітали не тільки керівники району, а також свої вітання передав депутат Верховної Ради Руслан Сольвар. Його помічник-консультант Леся Бурдик з радістю побувала на святі села Красноліси, взяла участь у масових заходах та привітала громаду найкращими побажаннями й передала від народного депутата нагороди почесним трудівникам.

Крім цього з нагоди свята не забули і про тих, хто у такий непростий час захищає нашу Батьківщину та захищав її раніше - було нагороджено місцевих воїнів АТО, воїнів-афганців та ветерана Великої Вітчизняної війни. А керівники Сквирського району передали селу у подарунок картину.

До святкової дати жителі Краснолісів влаштували велику виставку із власних запашних короваїв, вишитих рушників та ікон. Все це зроблено «золотими» та дбайливими руками жінок-трудівниць Краснолісів. Також громада села влаштувала для всіх гостей святковий концерт із піснями та танцями. Перед присутніми виступили аматори сільського клубу – чудовий та знаний далеко за межами Краснолісів ансамбль «Калина» на чолі із солістом Назаром Дорнісом. Учасники творчого колективу порадували всіх присутніх своїм незабутнім приємним виступом та яскравим вбранням.

«На найближче майбутнє маємо багато планів і роботи! І сподіваємося, що активна громада Краснолісів підтримає усі наші хороші починання!», - наголосив нардеп Руслан Сольвар.

Довідка

Село Красноліси – центр сільської ради у Сквирському районі Київської області. До Красноліської сільської ради інші села не входять. Красноліси знаходиться в 23 км від районного центру і в 12 км від залізничної станції Кожанка. Дорога через село зв'язана з автомагістраллю Київ - Вінниця.

На сьогоднішній день кількість населення в селі невелика – до півтисячі жителів. Сільський голова Краснолісів – Шабатин Віктор Олексійович.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.