Понедельник, 08 апреля 2024 10:29

«Баварія» попрощалася з чемпіонством

«Баварія» у виїзному матчі зустрілася з « Гайденгаймом ». Увесь перший тайм мюнхенці володіли ініціативою та забили два м’ячі, однак після перерви все змінилося й «Гайденгайм» за 30 хвилин забезпечив собі перемогу (3:2).

Натомість «Баєр» мінімально переміг «Уніон Берлін». Чергова гра команди Хабі Алонсо збільшила відрив від «Баварії» до 16 очок. Леверкузенці нездоланні цього сезону: у рамках чемпіонату не зазнали жодної поразки, чотири рази зіграли внічию й у 24 поєдинках перемогли.

У попередньому турі першості Німеччини після поразки від «Боруссії» (0:2) тренер «Баварії» Томас Тухель зазначив, що чемпіон цього сезону вже відомий: «Бундесліга закінчилася. Після цієї гри нам не потрібно нічого говорити. Вітаю леверкузенський “Баєр”».