Війська та техніка РФ мають залишити Запорізьку АЕС, - заява Євросоюзу

Війська та техніка РФ мають залишити Запорізьку АЕС, — заява Євросоюзу
Війська та військова техніка Росії мають залишити Запорізьку атомну електростанцію, контроль над стратегічним об’єктом має бути повернутий Україні.
Об этом сообщает Компромат
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву Євросоюзу, опубліковану після засідання ОБСЄ.
"Висловлюємо глибоке занепокоєння у зв’язку з недавніми вибухами біля Запорізької АЕС та продовженням дій Росії щодо незаконної окупації та встановлення контролю над об’єктом. Ситуація може бути вирішена лише шляхом повного виведення російських військ та техніки з території станції", – йдеться у заяві.
У Євросоюзі також зазначили, що безвідповідальна ядерна риторика Росії є абсолютно неприйнятною.
"Ми підтримуємо зусилля МАГАТЕ, спрямовані на посилення ядерної безпеки в Україні, у тому числі шляхом постійної присутності експертів та припинення всіх бойових дій на території ЗАЕС та навколо неї та прилеглої інфраструктури", — наголошується в заяві.
Источник: Инсайдер
Оставить комментарий
Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.