Суббота, 18 марта 2023 09:33

Росія намагається в обхід санкцій продавати нафту: використовує старі танкери, це загрожує масовими розливами

Читать на русском
Росія намагається в обхід санкцій продавати нафту: використовує старі танкери, це загрожує масовими розливами
Росія намагається в обхід санкцій продавати нафту: використовує старі танкери, це загрожує масовими розливами

Росія не може продавати свою нафту в ЄС і намагається використати застарілий тіньовий флот. Це загрожує масовими розливами.

Об этом сообщает Компромат СНГ

"Росія використовує флот старих, погано застрахованих танкерів, щоб обійти західні санкції щодо свого викопного палива, що викликає побоювання щодо потенційно катастрофічної аварії або розливу нафти", — йдеться у публікації The Washington Post.

Старі кораблі іноді стикаються з проблемами – як з’ясувала іспанська влада 4 березня, екіпаж 19-річного танкера Blue Sun надіслав сигнал про те, що двигун судна вийшов з ладу. Судно, досить старе, щоб перебувати на сміттєзвалищі, було куплено в’єтнамською компанією лише за кілька днів раніше і зареєструвало його пункт призначення як російський порт Приморськ на Балтійському морі.

Фінська затока, яка утворює найсхіднішу мову Балтійського моря, має ширину всього 30 миль у деяких районах, причому рух до Росії та Росії обмежений ще більш щільною смугою води, затиснутою між фінськими водами на півночі і естонськими водами на півдні. Затока переповнена кораблями і недалеко від Росії льодами — навігаційною смугою перешкод у цю пору року.

Транспортування російської нафти через міжнародні води до таких країн, як Індія та Китай, які не ввели санкції, не є незаконним. За місяць до початку вторгнення 19 відсотків танкерів, що залишають російські порти, були зареєстровані як покриті "невідомими" страховиками, що, як правило, є ознакою неадекватного чи неіснуючого страхування, згідно з даними групи Myllyvirta.

Частка зросла до 45 відсотків, і вона, ймовірно, зростатиме далі. "Це просто означає, що великий розлив нафти може стати ще серйознішою катастрофою або інцидентом", — зазначають експерти.

Источник: Русский слон

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.