Суббота, 26 августа 2023 11:36

Шкіл з укриттями на заході України більше, ніж на сході, - Лісовий

Читать на русском

Шкіл з укриттями на заході України більше, ніж на сході, — Лісовий

Шкіл з укриттями на заході України більше , ніж на сході, — Лісовий

Освітні заклади у західних регіонах найбільше оснащені укриттями, а найменше укриттів у регіонах, де відбуваються активні бойові дії.

Про це Міністр освіти і науки Оксен Лісовий повідомив у коментарі "Суспільному".

"Західні регіони найбільше оснащені укриттями, вони дуже багато зробили. Сьогодні будуються укриття по всій Україні. Найменше оснащені регіони в яких відбуваються активні бойові дії, Луганська, Донецька область, Запоріжжя. Там, де частину територій окуповано, там безумовно укриттів немає", – сказав він.

За словами міністра, 1,5 млрд грн, виділені на облаштування укриттів у школах, розподілені між регіонами за відповідним коефіцієнтом в залежності від рівня ризиків і небезпек. Станом на сьогодні 67% закладів освіти забезпечені укриттями, 75% з них – це саме школи.

Відповідаючи на питання про ситуацію з очним навчанням на Харківщині, Лісовий зазначив, що у деяких громадах буде прийняте таке рішення, в деяких – ні.

"В самому Харкові швидше за все таке рішення прийнято не буде. Там є експеримент з навчанням в метро, це є достатньо неповноцінним навчанням, хоча ми розуміємо, що громади шукають різні виходи з цієї ситуації", – сказав він.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.