Воскресенье, 24 января 2021 20:38

​Адміністрація Байдена заявила про проведення повної оцінки ризиків внутрішнього екстремізму після штурму Капітолію

Президент США Джо Байден доручив своїй адміністрації провести повну оцінку ризиків внутрішнього тероризму та екстремізму після того, як будівлю Капітолію було атаковано 6-го січня прихильниками екс-президента Дональда Трампа. Про це у п’ятницю заявила Джен Псакі, прес-секретарка Білого дому, повідомляє «Голос Америки».

Об этом сообщает Футляр от виолончели

За словами Псакі, виконання цього завдання президент доручив Директорату національної розвідки, Федеральному бюро розслідувань та Міністерству внутрішньої безпеки.

«Нам потрібна аналітика, заснована на фактах, на основі якої ми зможемо сформувати відповідну політику», — заявила Дженніфер Псакі на прес-брифінгу в Білому домі.

Дженніфер Псакі додала, що Білий дім також розширить можливості Ради національної безпеки щодо протидії внутрішньому екстремізму і перегляне процедуру обміну інформацією про подібні погрози всередині федерального уряду. Адміністрація займеться координацією усіх дій відповідних відомств, щоб прискорити вирішення цієї проблеми, додала Дженніфер Псакі.

«Напад на Капітолій 6-го січня і трагічні смерті та руйнування, які відбулись, підкреслили те, про що ми давно знали: зростання внутрішнього екстремізму є серйозною і зростаючою загрозою національній безпеці. Адміністрація Байдена буде рішуче ... протистояти цій загрозі», — додала Дженніфер Псакі.

Фото АР


Джерело статті: “https://k-z.com.ua/myr/55816-administraciya-baydena-zayavila-pro-provedennya-povnoyi-ocinki-rizikiv-vnutrishnogo-ekstremizmu-pislya-shturmu-kapitoliyu”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.