Среда, 15 ноября 2023 09:09

Зафіксовано випадки застосування рашистами хімічної зброї

На Сватівському та Бахмутському напрямках зафіксовано випадки застосування хімічної зброї.

Про це пише DeepState.

"Зафіксовано два випадки застосування хімічної зброї на Сватівському та Бахмутському відрізку, найімовірніше, ворог використовував хлорпікрин, якого в запасах чимало, і який уже неодноразово використовували проти наших військ", — ідеться в повідомленні.

Аналітики відзначають, що Авдіївка залишається найгарячішою точкою, проте армія московитів веде наступальні дії на багатьох інших ділянках, що створює суттєві проблеми в управлінні резервами. Москва свої резерви не шкодує.

"Як приклад, 104 ДШД ворога, яка мала до 1 грудня проходити злагодження або вже перебуває на Херсонщині, або знаходиться на марші", — зазначають у DeepState.

Зазначається, що біля Авдіївки зафіксовано штурмові дії на захід від Кам’янки. На Бахмутському напрямку ворог продовжує активно діяти біля Ягідного та Кліщіївки. На Сватівському напрямку тривають сутички біля Лиману Першого, Синьківки та Первомайського. У місцях основних ударів росіяни мають значну перевагу в живій силі, тому щодня ворог може просуватися до 1-2 позиції.

На інших напрямках, як повідомляється, також тривають бої.

Другие материалы в этой категории: Главные преимущества Xbox над PlayStation »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.