Вторник, 14 ноября 2023 09:16

РФ продовжує будувати завод із виробництва "шахедів", санкцій досі немає, – Reuters

Читать на русском

РФ продовжує будувати завод із виробництва

РФ продовжує будувати завод із виробництва " шахедів ", санкцій досі немає, – Reuters

Згідно з супутниковими знімками, Російська Федерація продовжує будувати завод із виробництва "шахедів". Міжнародні санкції досі не було запроваджено.

Про це повідомляє Reuters.

Незважаючи на прогрес у будівництві, ні Сполучені Штати Америки, ні їхні союзники досі не запровадили санкції проти власника заводу, АТ "Алабуга", або пов’язаних з ним компаній.

Згідно з витоками документів, завод використовуватиметься для масового виробництва іранських безпілотників Shahed-136. Зокрема він займатиметься вдосконаленням виробничих процесів та можливостей БПЛА.

На супутникових знімках можна було побачити будівництво інших споруд та нових периметрів безпеки з контрольно-пропускними пунктами

"З наближенням зими... очікується, що Росія прискорить свої атаки Shahed-136 проти життєво важливої енергетичної інфраструктури України, створюючи жорстокі умови життя для цивільного населення", – йдеться у звіті.

У звіті Інституту науки та міжнародної безпеки наголошується, що "ключовим запізнілим кроком" для Вашингтона є запровадження санкцій проти "Алабуги", які могли б поширитись і на пов’язані з нею компанії.

Де розташований завод

"Завод розташований за 800 км на схід від Москви в Республіці Татарстан. АТ "Алабуга" на 66 відсотків належить федеральному уряду і на 34 відсотки – республіці, йдеться в повідомленні", – додає Reuters.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.