Вторник, 11 июня 2024 11:15

ВАКС знову продовжив зобов’язання обвинуваченому нардепу Гуньку

Читать на русском

ВАКС знову продовжив зобов’язання обвинуваченому нардепу Гуньку

ВАКС знову продовжив зобов’язання обвинуваченому нардепу Гуньку

Вищий антикорупційний суд продовжив до 5 серпня строк дії зобов’язань, покладених на народного депутата Анатолія Гунька. Спеціалізована антикорупційна прокуратура обвинувачує його в одержанні 85 тисяч доларів неправомірної вигоди.

Таке рішення 7 червня ухвалив ВАКС.

Як відомо, антикорупційний суд узяв під варту Гунька з альтернативою 30 млн грн застави. Пізніше заставу зменшили до 10 млн грн і нардеп вийшов з-під варти. На нього поклали наступні зобов’язання: прибувати за кожним викликом до суду; повідомляти суд про зміну місця свого проживання та роботи; утримуватися від спілкування зі свідком та здати на зберігання закордонні паспорти. Прокурор САП знову попросив продовжити дію зобов’язань.

«Клопотання прокурора про продовження строку дії зобов’язань, покладених на обвинуваченого (Гунька. – ред.), задовольнити. Продовжити на два місяці строк дії зобов’язань, покладених на обвинуваченого. Встановити строк дії зобов’язань до 5 серпня 2024 року включно», – йдеться в рішенні.

Нагадаймо, САП скерувала до суду обвинувальний акт стосовно нардепа Анатолія Гунька та його помічника. За версією обвинувачення, Гунько у змові зі своїм помічником Ігорем Калініченком та ще одним спільником Володимиром Івасиком вимагали та одержали від представника сільськогосподарського підприємства ТОВ «Агроформ-2019» Нікуліна неправомірну вигоду.

Кошти вони отримали за надання державних земель для обробітку. Цими землями користуються дослідні господарства зі структури Національної академії аграрних наук. Зокрема, йшлося про ДГ «Тучинське», яке розташоване в селі Тучин Рівненської області. Як стверджував прокурор, за кожен 1 га землі необхідно було сплатити 130 доларів. Загалом ішлося про 1700 га за 221 тисячу доларів. З цієї суми необхідно було передати завдаток у 85 тис. дол, а решту – після збору врожаю.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.