Воскресенье, 13 июня 2021 10:45

ЗАЕС відключила четвертий енергоблок

Сьогодні вранці енергоблок №4 Запорізької атомної електростанції (АЕС) було відключено від мережі та виведено в холодний резерв. Це сталося у зв’язку з балансовими обмеженнями в енергосистемі та згідно з регламентними процедурами. Про це повідомляє пресслужба Запорізької АЕС, передає .

Об этом сообщает Политика ЮА

ZAES
Фото: wikipedia

"13 червня 2021 року о 06 годині 02 хвилині, у зв’язку з балансовими обмеженнями в енергосистемі, енергоблок №4 Запорізької АЕС, згідно з регламентними процедурами, розвантажено, відключено від мережі та виведено в холодний резерв", — йдеться в повідомленні.

Наразі в роботі перебувають 3 енергоблока Запорізької АЕС. Сумарна потужність генераторів становить 2 890 МВт. На енергоблоці №5 йде 44 доба планового середнього ремонту, на енергоблоці №6 — 57 доба планового капітального ремонту.

"Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає", — запевнили в пресслужбі.

Нагадаємо, на початку 2021 року енергоблок №5 Запорізької атомної електростанції потужністю 1000 МВт було підключено до мережі. Це відбулося після продовження терміну експлуатації на наступні 10 років та завершення ремонту.

Запорізька АЕС — найбільший енергетичний об’єкт в Україні зі встановленою потужністю 6000 МВт. На станції експлуатуються 6 енергоблоків типу ВВЕР-1000. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий — в 1985 році, третій — в 1986 році, четвертий — в 1987 році, п’ятий — в 1989 році, шостий — в 1995 році.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, РФ проводить масштабні навчання у Тихому океані.

Читати також:
Перший рівень небезпеки: ДСНС попереджає про погіршення погоди у Києві та області
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/zaes-vidklyuchyla-chetvertyj-energoblok/”

Другие материалы в этой категории: Строгое табу Андропова на политические убийства »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.