Среда, 29 ноября 2017 09:46

Персональна виставка сучасного живопису Анастасії Крайнєва «Об `єм кольору»LERA LITVINOVA GALLERY представляють:
Персональну виставку сучасного живопису Анастасії Крайнєва «Об `єм кольору»
7 грудня 2017 - 4 лютого 2018


З 7 грудня в Lera Litvinova Gallery буде відкрито персональну виставку живопису Анастасії Крайнєвої «Об`єм кольору». Леонора Янко, мистецтвознавець, директор галереї та куратор проекту говорить: «Назва виставки пов'язана з технікою автора - структурний об'ємний мазок Анастасії Крайнєвої відкриває глядачеві не менше, ніж сам сюжет картини. Характерну стилістику виконання А. Крайнєвої можна виділяти як особливий акцент виставки».
Ідея величі і краси світу, здатності природи і думки прокидатися, переродження в усіх його проявах - основна емоція проекту. Особливо гостро можна відчути торжество життєвої енергії і сили завдяки контрасту спокою зимового міста і нестримності фарб в роботах автора. «Об`єм кольору» - це спроба прийняти концепцію перевтілення і нескінченності всього живого через конкретний часовий відрізок року, який, з одного боку, приносить руйнування, а з іншого, дає необхідний спокій, щоб усі сили природи відродилися і життєвий цикл почався знову.
На полотнах художниці фігуративні образи з'являються і розчиняються в абстрактному пейзажі, що справляє несподіване враження на глядача. Такий підхід в поєднанні з фактурністю її характерного мазка дозволяють насолоджуватися спогляданням картини нескінченно, відкриваючи все нові кольорові і смислові акценти.
Анастасія Крайнєва учасниця багатьох українських і міжнародних виставок та пленерів. Її роботи знаходяться в галереях та приватних колекціях України та за кордоном. Автор працює в техніці «імпасто», де застосовується густе, соковите нанесення фарби на полотно. Такий спосіб створення зображення бере свій початок від імпресіоністів - передавати сюжет емоційно, за допомогою кольорових плям, змішуючи кольори прямо на полотні і даючи оку самому формувати сприйняття кольору, геніальні Едгар Дега і Вінсент Ван Гог створювали свої шедеври в подібній техніці.
Мислячи не лініями, а об'ємними кольоровими формами, вона створює свою романтичну версію бачення світу, природи, і людини в ньому. В її персональній виставці «Об`єм кольору» особливо відчутні ці життєстверджуючі, сповнені любові до життя і надії на майбутнє мотиви.
Інформаційні партнери виставки: Joy, Domus Design, Elite World, What's on, NM House, Деньги плюс.
Адреса: Київ, Кільцева дорога, 14. Вхід на виставку вільний.
Контакти організаторів: www.llitvinova.com, e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. тел. 050 033 33 17

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.