Вторник, 09 июля 2024 17:51

Орбан прокоментував вчорашню атаку РФ

Читать на русском
Орбан прокоментував вчорашню атаку РФ
Орбан прокоментував вчорашню атаку РФ

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що світові держави мають «відмовитися від воєнної політики» і натомість створити умови, які призведуть до припинення вогню та переговорів між Росією та Україною.

Так він прокоментував масовану ракетну атаку Росії на Україну 8 липня.

При цьому угорський політик не засудив дії Росії, лише наголосивши на жорстокості війни, і не висловив співчуття постраждалим.

«Учорашній трагічний та мерзенний напад на Київ доводить, що наші побоювання справдалися: як і можна було передбачити, жорстокість російсько-української війни вийшла на новий рівень. Саме тому 9 днів тому ми розпочали миротворчу місію. Інтенсивність війни, що росте, — це заклик до світових держав відмовитися від своєї воєнної політики і натомість створити мирну політику, яка приведе Росію та Україну до припинення вогню та мирних переговорів. Це єдиний спосіб запобігти подальшому кровопролиттю», – написав Орбан у соцмережі X.

Yesterday’s tragic and heinous attack in Kyiv proves that our fears were justified: as it was foreseeable, the brutality of the Russia-Ukraine war has reached a new level. This is precisely why we embarked on a peace mission 9 days ago.

The growing intensity of the war is a call…

— Orbán Viktor (@PM_ViktorOrban) July 9, 2024

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.