Четверг, 22 февраля 2018 09:53

Міліція спить - патріоти працюють! Вінницький НАЦКОРПУС закрив сайт сепаратистів!

Припинення роботи сайту сепаратистів "Новоросія.нейм" домоглися активісти Вінниці, які прийшли в офіс хостингової компанії, що його обслуговує.

 

Активісти, які назвали себе представниками "Національного корпусу" та "Національної дружини", стверджували, що саме на сервері цієї компанії працює названий вище сайт, ідеться в повідомленні інтернет-ресурсу Вінниця.інфо. "Про це ми дізналися з відкритих джерел, -- уточнив керівник організації "Національний корпус" Олександр Яремчук. -- Вимагаємо припинити обслуговувати діяльність сепаратистського сайту".

 

-- У нас нема підстав для відключення названого інтернет-ресурсу, -- пояснив представник хостингової компанії Дмитро Скаленко. -- Для цього потрібна офіційна вимога уповноважених органів, поліції чи інших структур. Письмова вимога, з якою вже зверталися представники "Національного корпусу", не є офіційною.

 

Співрозмовник пояснив активістам, що їхня компанія співпрацює виключно з юридичними особами України, які ведуть легальний бізнес. "Названий випадок стосується головного офісу, що розміщений в Естонії, саме там на сервері один із фізичних клієнтів створив сайт, закриття якого вимагають у Вінниці", -- пояснив Дмиро Скаленко.

 

Незважаючи на відсутність офіційної вимоги, під тиском активістів хостингова компанія все-таки відключила сайт "Новоросія.нейм". Утім, її представник пояснив: це не означає, що сайт перестав існувати. Адже ресурс може змінити хостингову компанію, яка його обслуговує, і далі продовжувати роботу.

 

ДЖЕРЕЛО: ГОЛОС УКРАЇНИ

ПОС З ФБ:

Сьогодні Olexsandr Yaremchuk разом з друзями закрили сепарський сайт «новоросія». Як це було... Українські кібер війська надали інформацію про сайт «novorossiya.name», який обслуговує естонська компанія з філіаламами в рф та Україні, компанія не реагувала на листи та звернення з проханням не допомогати терористам. Тоді наші активісти з Вінниці навідалися до філіалу компанії та «вмовили» не підтримувати терористів. Дякую за домомогу Eugene Dokukin та Vira Konyk

Фото Назарій Кравченко.

Фото Назарій Кравченко.

Фото Назарій Кравченко.

Фото Назарій Кравченко.

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.