Пятница, 28 июня 2024 07:49

Онлайн-бронювання запрацює вже у липні, але буде доступне не всім, — Мінцифри

Читать на русском
Онлайн-бронювання запрацює вже у липні, але буде доступне не всім, — Мінцифри
Онлайн-бронювання запрацює вже у липні, але буде доступне не всім, — Мінцифри

Міністр Михайло Федоров розповів, що українці зможуть отримувати бронь від мобілізації впродовж лише однієї доби. Оформлювати заявки потрібно буде через портал "Дія".

Вже влітку в Україні почнуть тестувати функцію онлайн-бронювання від мобілізації. Деталями в ефірі телемарафону 27 червня поділився міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Онлайн-бронювання від мобілізації: коли запустять

Голова Мінцифри повідомив, що нині нова послуга — у розробці.

"Уже, скажемо, високий рівень готовності. Через деякий час, я думаю, що в липні — на початку липня, буде йти в бета-тест", — зазначив він.

Кому буде доступне онлайн-бронювання від мобілізації

Спочатку бронювання від мобілізації онлайн почнуть тестувати на критичних підприємствах. Лише після того, як усі процеси будуть відпрацьовані, послуга стане доступна всім підприємствам і компаніям.

Бронювання від мобілізації через "Дію": як це працює

Федоров описав, як відбуватиметься бронювання українців від мобілізації онлайн.

"Є підприємства, які потрапили до критичних, це окремий реєстр фактично. Після цього компанії авторизуються на порталі "Дія" і система автоматом розуміє, що ці підприємства можуть бронюватися", — розповів він.

Чиновник пояснив, що підприємці зможуть керувати списком працівників, яких потрібно забронювати. Заявки будуть підписуватись за допомогою електронного підпису.

"Далі майже все, що можна автоматизувати, ми автоматизували. За короткий період часу, я думаю, це буде в годинах — не більше як добу, люди будуть отримувати (бронь, — Ред.)", — зазначив Федоров.

З його слів, за цей час відбуватиметься взаємодія з реєстром "Оберіг". Система перевірятиме дані про працівників, яких потрібно забронювати, та додаватиме новий статус.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.