Среда, 14 Февраль 2018 00:00

У Києві журналістам погрожували вогнепальною зброєю

Загрузка...
У Києві журналістам погрожували вогнепальною зброєю
У Києві журналістам погрожували вогнепальною зброєю

Сьогодні, у районі Бортницької станції аерації у Києві один із невідомих, який причетний до нелегального видобутку піску, погрожував застосувати вогнепальну зброю проти знімальної групи порталу «Стоп корупції».

Сообщает портал АНТИКОР со ссылкой на СМИ.

За словами журналіста «СтопКору» Сергія Медяника, знімальна група проекту продовжувала 3 і 5 листопада фільмувати нелегальний видобуток піску на території Києва, зокрема поблизу озера Тягле.

Під час спілкування журналістів із представником нелегального бізнесу до них підійшов невідомий чоловік, який виявився причетним до незаконних дій компанії, і почав погрожувати знімальній групі.

«Він заявив, що зараз дістане пістолет і перестріляє нам ноги. Після цього він відійшов, і почав діставати із сумки зброю», – розказав Сергій Медяник.

За його словами, бізнесмена застерегли, що викличуть поліцію. Після цього він сів в автомобіль і намагався залишити місце інциденту. Прибулі поліцейські намагалися наздогнати машину нападника, але він зміг втекти.

Журналісти «СтопКору» заявили поліції про погрози.

Нагадаємо, інформаційний портал «Стоп корупції» заявляє, що протягом двох місяців представники нелегального бізнесу із видобутку піску у Києві і на Київщині тричі нападали на журналістів проекту. 28 жовтня відеооператор «СтопКору» Павло Янцен отримав травму голови і носа, коли знімальна група проекту фільмувала процесуальні дії прокуратури з конфіскації спецтехніки на точці з нелегального видобутку піску в одному з сіл Києво-Святошинського району на Київщині.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/133896-u_kijevi_hurnalistam_pogrohuvali_vognepaljnoju_zbrojeju”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.