Пятница, 16 февраля 2024 07:27

Росіяни стали вчити українську мову для кампаній проти України, — СБУ

Читать на русском

Росіяни стали вчити українську мову для кампаній проти України, — СБУ

Росіяни стали вчити українську мову для кампаній проти України, — СБУ

За словами співробітника СБУ Олександра Мельниченка, у підробках офіційних документів трапляються казуси. Але в онлайн-коментарях, які залишають кремлеботи, рівень мови помітно зростає.

Ворожі пропагандисти готують нові інформаційні кампанії проти України й волею-неволею вчать українську мову. Частина з них — українці, інші — люди, які за 10 років війни освоїли мову. Про це заявив представник СБУ Олександр Мельниченко в коментарі "Новини.LIVE".

За словами представника силового відомства, деякі фейки росіянам даються складно, це стосується підробки офіційних документів.

Представник СБУ Олександр Мельниченко — про інформаційні кампанії

"Але що стосується роботи ботів — там просте коментування. Бачимо, що рівень української мови — це один із позитивів, росіяни стали вчити українську мову", — зазначив він.

Він зазначив, що спецслужби РФ відстежують соцмережі України і шукають події, які могли б викликати резонанс.

"Поширити панічні настрої, дискредитувати політичне керівництво. Потім масштабують зазначені негативні моменти", — зазначив він, додавши, що для цієї мети росіяни використовують "агентуру впливу і корисних ідіотів".

За словами Мельниченка, російський посил українцям простий: не йдіть захищати свою країну — цієї мети вони прагнуть досягти і докладають усіх зусиль.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.