Среда, 03 апреля 2024 14:09

Данія готує новий пакет військової допомоги для України

Picture

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба поінформував, що Данія працює над новим пакетом військової допомоги для посилення обороноздатності України.

Про це глава української дипломатії повідомив у соцмережі X за результатами зустрічі із міністром закордонних справ Данії Ларсом Льокке Расмуссеном у Брюсселі, 3 квітня.

"Я розпочав свій день у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі із зустрічі зі своїм данським колегою та другом міністром закордонних справ Королівства Данія Ларсом Льокке Расмуссеном. Вдячний Данії за відчутну підтримку України: військову, інвестиції, відновлення та іншу допомогу", — йдеться у дописі Кулеби.

Міністр зазначив, що обговорив із данським колегою першочергові потреби України у військовій сфері, зокрема у контексті надання систем ППО та ракетного озброєння.

"Також дуже приємно, що Данія працює над новим пакетом військової допомоги для посилення нашої оборони", — сказав Кулеба.

Дмитро Кулеба 3-4 квітня відвідує з робочим візитом штаб-квартиру Північноатлантичного альянсу в Брюсселі. Також він проводить там низку двосторонніх зустрічей.

23 лютого 2024 року Україна та Данія підписали угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку між державами. У 2024-му військова допомога від Данії становитиме щонайменше 1,8 мільярда євро. Водночас данський Фонд на підтримку України виділив 8,5 мільярда євро протягом 2023-2028 років.

Підготувала: Ніна Петрович

Другие материалы в этой категории: Главные преимущества Xbox над PlayStation »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.