Пятница, 16 февраля 2024 05:21

Розкрадати «Полтававодоканал» в інтересах керівництва Полтавської облради тепер буде екс-керівник «Запоріжгазу» Олег Мізік, менеджер Фірташа - там він також крав

Олег Мізік незабаром стане виконуючим обов’язки гендиректора водоканалу. ЗМІ Запоріжжя писали про судовий процес, в рамках якого слідство звинуватило Мізіка у зловживанні повноваженнями та службовому підробленні. Втім, судового вироку по справі так і не було.

Про це пише видання Полтавщина.

Новим в.о. гендиректора «Полтававодоканалу» незабаром стане 46-річний Мізік Олег Володимирович. За інформацією «Полтавщини» він вже з’явився на підприємстві поки у якості заступника гендиректора і мав ознайомчі розмови із колективом.

ЗМІ Запоріжжя у січні 2019 року писали про кримінальну справу, в рамках якої СБУ звинуватила Олега Мізіка у зловживанні службовими повноваженнями та службовому підробленні.

Згідно з документами слідства, Мізік на користь невідомих споживачів природного газу, з метою отримання особистої вигоди, заплющив очі на несплату ними газу обсягом 3,9 млн м³ вартістю 26 мільйонів гривень. Усі втрати він списав на аварійні ситуації (виробничо-технологічні витрати та нормовані втрати, які нібито сталися в цей період часу на розподільчих газопроводах «Запоріжгазу»). Для цих цілей до бухгалтерських звітів та актів-прийомів передач було внесено недостовірну інформацію, а до структурних підрозділів надійшла обов’язкова вказівка внести до журналів реєстрації аварійних заявок неіснуючі дані, ідентичні втрати, що спричинило збитки для підприємства на 26 мільйонів гривень.

Втім, судового вироку по цій справі так і не було, а сама справа, скоріше за все, вже закрита.

В Полтавській облраді повідомили, що під час кадрового рішення будуть орієнтуватися не на публікації у ЗМІ, а на високі менеджерські якості Олега Мізіка.

Нагадаймо, на початку лютого, що попередній гендиректор «Полтававодоканалу» Василь Воротинцев добровільно склав із себе повноваження керівника та мандат депутата облради — він не захотів більше приймати участі в оборудках керівництва Полтавської обласної ради, яке зараз "ходить під кримінальними статтями".

Вгорі: Олег Мізік. Фото: biz.censor.net.ua

Подробиці розкрадання бюджетних коштів Полтавської області і про основних вигодонабувачів ви можете дізнатися у публікації Вкрадена Полтавщина.

«Аргумент»

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.