Воскресенье, 17 декабря 2023 15:36

Загарбники незначно просунулися на трьох напрямках, – ISW

Читать на русском

Загарбники незначно просунулися на трьох напрямках, – ISW

Загарбники незначно просунулися на трьох напрямках, – ISW

Аналітики зазначають, що українські сили проводили операції на лівому березі Херсонської області.

Російські окупанти впродовж 16 грудня незначно просунулися на трьох напрямках: біля Бахмута, Авдіївки та Вербового.

Як повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), загарбники провели локалізовані наступальні операції поблизу Бахмута і підтвердили наступ. Геолокаційні кадри, оприлюднені 16 грудня, показують, що російські війська просунулися на північ від Хромового.

Крім того, росіяни минулої доби вели наступальні дії поблизу Авдіївки й підтвердили наступ. Геолокаційні кадри, оприлюднені 15 грудня, показують, що війська РФ просунулися до західних околиць промислової зони на південний схід від Авдіївки.

Також 16 грудня окупанти продовжили контратаки на заході Запорізької області та нещодавно досягли незначних успіхів. Геолокаційні кадри, оприлюднені 15 грудня, показують, що російські війська досягли незначних успіхів на північний захід від Вербового.

Натомість українські війська продовжували наземні операції на лівому березі Херсонської області 16 грудня. Російські військові блогери стверджували, що Сили оборони намагалися просунутися до лісових масивів поблизу Кринків (30 км на північний схід від міста Херсона та 2 км від річки Дніпро). В цьому районі тривають важкі бої.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.