Пятница, 09 февраля 2024 11:43

Лише зміни та постійне удосконалення ведення бойових дій дадуть змогу досягти успіху, – Сирський

Читать на русском

Лише зміни та постійне удосконалення ведення бойових дій дадуть змогу досягти успіху, – Сирський

Лише зміни та постійне удосконалення ведення бойових дій дадуть змогу досягти успіху, – Сирський

Новий Головнокомандувач Збройних сил Олександр Сирський подякував бойовим побратимам і посестрам, з якими служив в лавах Сухопутних військ ЗСУ та ОСУВ "Хортиця" і розповів про нові завдання, які стоять перед ним зараз.

Повідомив Сирський у Telegram.

"На порядку денному стоять нові завдання. Насамперед це чітке та детальне планування дій усіх органів військового управління, об’єднань, з’єднань і частин з урахуванням потреб фронту у новітній зброї, яка надходить від міжнародних партнерів.

Найшвидший і раціональний розподіл та доставка усього необхідного для бойових частин була і залишається основним завданням військової логістики".

Також, за його словами, завдання штабів усіх рівнів − "знати всі без винятку потреби фронту і володіти ситуацією на кожній його ділянці".

Сирський підкреслив, що саме кваліфікація особового складу органів військового управління є вирішальною для розробки й успішної реалізації задумів та планів.

Головною цінністю української армії він назвав життя і здоров’я військовослужбовців. Тому нині як ніколи актуальним залишається "дотримання балансу між виконанням бойових завдань та відновленням частин і підрозділів з інтенсифікацією навчання та підготовки особового складу".

Одним з майбутніх векторів побудови перемоги у визвольній війні Сирський назвав "запровадження нових технічних рішень і масштабування успішного досвіду", зокрема, застосування безпілотників і сучасних засобів радіоелектронної боротьби.

"Лише зміни та постійне удосконалення засобів і методів ведення бойових дій дадуть змогу досягти успіху на цьому шляху. Та, безумовно, надійний тил є однією з головних складових загального успіху у війні", − підсумував Сирський.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.